Novinky

Kožní potíže vašich miláčků? Máme na ně řešení!

Hill´s Derm Defense 

První a jediná klinická dieta, která pomáhá redukovat příznaky alergie z prostředí. Přerušuje vnitřní alergickou reakci organismu na alergeny, posiluje ochranou bariéru kůže a pomáhá udržovat zdravý imunitní systém.

VET ENZYMY

Enzymatický přípravek pro psy, kočky hlodavce a ptáky.

Vhodné k léčbě zánětů, otoků, po úrazech, zvýšení účinnosti antibiotik, podporu imunity, chronické trávicí potíže.

VET DETOX

Přírodní veterinární preparát s Ostropestřce mariánského, Kurkumy, Pampelišky a Artyčoku.

Ochrana jater, zvýšení detoxikačního potenciálu jater a regenerace jaterních buněk. Snižuje množství zadržované vody v těle, má protizánětlivé a antifibrotické účinky.

Odstranění zubního kamene ultrazvukem plus dárek!

Při odstranění zubního kamene dostanete pro vašeho pejska dárek v podobě enzymatické zubní pasty v hodnotě 300Kč zdarma.

Immunovet

100% přírodní preparát s vynikajícími výsledky. Stimuluje funkce imunitního systému a navozuje komplexní regenerační schopnosti ve všech orgánových systémech. Přináší pozitivní výsledky při chronických kožních onemocněních, trávicích potížích, onemocnění dýchacích cestzánětlivých onemocněních, urychluje hojení, zlepšuje reprodukci zvířat, snižuje rizika recidiv po odoperování nádorů a má pozitivní efekt u neoperabilních nádorů, zvyšuje odolnost mladých zvířat a přispívá k jejich správném růstu a vývoji, zvyšuje vitalitu u starých zvířat

Problémové chování

Máte s chováním vašeho miláčkem nějaký problém, se kterým si nevíte rady? Bojí se třeba něčeho nebo je naopak agresivní? Pokud s tím chcete něco udělat, tak se neváhejte na mě obrátit. Společně jistě na nějaké řešení přijdeme !

Antiparazitika 

Klíšťata a blechy u psů

V naší veterinární ordinaci nabízíme antiparazitární přípravky ve formě spot on Fipron a Top spot on a obojky  Scalibor. Dále máme novinky Bravecto nebo NexGard v podobě tablet pro psy. Jsou to přípravky s novými molekulami účinných látek, které parazité ještě neznají, takže účinnost je vyšší. Pes se může i koupat a účinnost přípravku se nesnižuje, navíc není nutné na pejska kapat žádný roztok, který se může setřít a tím se účinnost opět sníží.

Blechy u koček

Pro kočky nabízíme preparáty spot on Advocate nebo novinku ve formě tablet Comfortis. Tabletová forma obsahuje novou molekulu, kterou blechy neznají a tudíž je nástup účinku rychlejší a účinek vyšší v porovnáním s jinými, které jsou na trhu delší dobu a často již dobře neúčinkují.

Klíšťata a blechy  koček 

Nabízíme preparát Amflee  ve formě spot on.

Pro zdravé klouby
Žvýkací gelové tablety pro výživu a podporu kloubů Geloren. Unikátní preparát pro komplexní péči o pohybový aparát psů s vysokým množstvím 5 aktivních látek, který je vyvinutý a vyrobený v ČR. Obsahuje vysoké množství kyseliny hyaluronové, která je hlavní součástí kloubní tekutiny. Jedno balení vystačí na měsíc pro 30ti kilového psa.

 

 

Marcela Cecchinato MVDr. - netkatalog.czVeterinární ordinace, veterina, zvěrolékaři - netkatalog.cz